Kosmetyczka Roku 2017- Monika Hajdziony!

Są wyniki konkursu na Kosmetyczkę Roku. Wygrała Monika Hajdziony!

Są już wyniki prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu na Kosmetyczkę Roku, organizowanego corocznie przez BIELENDA PROFESSIONAL. Tytuł Kosmetyczki Roku i kryształowa statuetka przypadła Monice Hajdziony, właścicielce Instytutu Kosmetycznego i Odnowy Biologicznej Olimpia Day Spa z Rybnika.

Konkurs Kosmetyczka roku to największe tego typu wydarzenie w Polsce, w którym mogą brać udział profesjonaliści z całej Polski.  Zwyciężczyni, oprócz prestiżowego tytułu i cennych nagród, otrzymała również możliwość współpracy z marką BIELENDA PROFESSIONAL przy ciekawych, rozwojowych projektach.

Tytuł Kosmetyczki Roku to przede wszystkim docenienie wiedzy, umiejętności i talentu zwyciężczyni.

Tegoroczny konkurs cieszył się wielką popularnością, a o tytuł tej najlepszej ubiegało się aż ponad 200 profesjonalistów.

Do finału zostało zakwalifikowanych 20 osób, z których finalnie wygrała Monika Hajdziony – dyplomowany kosmetolog, magister biotechnologii kosmetologicznej, farmaceuta i podolog. Uczestnik licznych szkoleń branżowych, warsztatów, konferencji i sympozjów. Właściciel Instytutu Kosmetycznego i Odnowy Biologicznej Olimpia Day Spa. Wykładowca Kosmetologii i Chemii Kosmetycznej. Szkoleniowiec i prelegent na licznych warsztatach, konferencjach i sympozjach branżowych i poza branżowych.

„To ogromny zaszczyt i uhonorowanie mojej pracy. Od wczesnego dzieciństwa miałam mocno sprecyzowane zainteresowania.  Kosmetyki, efekty ich działania, stały się dla mnie inspiracją do zdobycia specjalistycznej wiedzy, którą wykorzystuję w praktyce już od ponad 8 lat. Moje marzenia przerodziły się w pełen pasji sposób na życie. Największą radość daje mi możliwość precyzyjnego doboru, odpowiednich rozwiązań w kontekście konkretnych problemów kobiet i mężczyzn w różnym wieku. Na postawie odpowiednio poprowadzonego wywiadu z klientem, określam drogę, która w najbardziej optymalny sposób doprowadzi do otrzymania oczekiwanych rezultatów.  Słucham, analizuję i szukam efektywnych rozwiązań. Odpowiednio dobrana spersonalizowana pielęgnacja gabinetowa w połączeniu z kompatybilnym składem kosmetyki domowej to klucz do sukcesu w pielęgnacji skóry. Takie podejścia pozwala również na tworzenie wartościowych i trwałych relacji z klientami. Kosmetyka spersonalizowana to przyszłość kosmetologii i równocześnie moja pasja.” – powiedziała Monika Hajdziony.

Zapraszamy zatem do Olimpia Day Spa – świata piękna, relaksu i wiedzy na najwyższym poziomie.

„Nie ma szablonowych, gotowych rozwiązań, bo każdy człowiek to inna historia, inny charakter, inna skóra.”
Monika Hajdziony

Kosmetyczka Roku 2017, OLIMPIA DAY SPA

  Kosmetyczka Roku 2017-GALERIA: