METAMORFOZA

Galeria zdjęć. Wielka Gala 5 urodzin Olimpia Day Spa. Finał Metamorfozy 2018.

  Metamorfoza z Najlepszą Kosmetyczką w Polsce!

Chcesz zmienić swój wizerunek?

Szukasz nowego pomysłu na swój wygląd?

Chcesz wyglądać atrakcyjnie i poczuć, że to Twój czas?

 

Możemy zmienić Twoje życie na lepsze! Musisz tylko podjąć decyzję o zmianie. Nie tylko w Hollywood mogą odbyć się takie cuda.

Metamorfoza to wyjątkowy projekt który pokazuje, jak spektakularnych zmian w swoim wizerunku można dokonać oddając się w ręce specjalistów z dziedzin: kosmetyki, medycyny estetycznej, stomatologii, kondycji i sylwetki, stylistyki oraz wizażu i stylizacji, a także czerpiąc z możliwości jakie daje współczesna kosmetologia, a to pod okiem najlepszej Kosmetyczce Roku 2017 Bielenda.

 

Metamorfoza to szansa na pozytywną zmianę.

Do 11 stycznia 2018 roku, zainteresowane metamorfozą Panie przesyłają formularz, który czeka na wypełnienie na wskazanej przez organizatora i partnerów stronie internetowej. Panie, które pragną swojej nowej odsłony i są gotowa na ostrą walkę, w której pomoże zjednoczony w silną grupę sztab specjalistów przesyłają 3 zdjęcia: twarzy (z widocznym uzębieniem), sylwetki przód,  sylwetki tył oraz motywują dlaczego to właśnie one mają zostać wybrane w projekcie metamorfozy.

Na podstawie szczegółowych wytycznych zostanie wyłonionych 10  pań, które zaprosimy na casting bezpośredni. Jury w skład którego wchodzą wszyscy przedstawiciele poszczególnych elementów metamorfozy akcji wybiorą trójkę finalistek z których tylko jedna na drodze castingu Facebook  ( kliknięcia like + udostępnienia posta) wygra Metamorfozę.

 

Przebieg metamorfozy. Jak odbywa się metamorfoza?

Pierwszy krok to konsultacje, podczas których zostanie ustalony indywidualny zakres zabiegów. Porozmawiamy o oczekiwaniach, potrzebach, marzeniach. Ocenimy kondycję skóry, stan zdrowia, uzębienia etc. Następnie zostanie ułożymy odpowiedni harmonogram spotkań i zabiegów.

Każda metamorfoza, tak jak każda kobieta jest inna. Do każdej metamorfozy należy dobrać indywidualnie rodzaj zabiegów i tryb ich wykonania. Zabiegi rozłożone są w czasie w taki sposób, aby przyniosły jak największe efekty. Prognozujemy, że optymalnie jest to sześć miesięcy – w tym czasie można już wprowadzić odpowiednie efekty pielęgnacyjne, schudnąć, zmienić nawyki, a także zaobserwować efekty po cyklu zabiegów. Jeśli klientka będzie stosować się do zaleceń, rezultat będzie naprawdę zdumiewający.

 

Jakie zabiegi proponujemy w ramach metamorfozy?

 • Najlepsza Kosmetyczka Roku 2017 oraz Zespól kosmetologów Olimpia Day SPA zaproponuje szeroki zakres zabiegów spersonalizowanie dobranych do potrzeb skóry.
 • Dzięki najnowszym urządzeniom do laseroterapii udostępnimy możliwość redukcji przebarwień, pękających naczynek czy nadmiernego owłosienia.
 • Specjaliści Olimpia Day Spa od pielęgnacji ciała wyszczuplą i ujędrnią ciało a kosmetyczki zadbają o promienną cerę, piękne spojrzenie.
 • Makijaż permanentny podkreśli na stałe naturalne piękno.
 • Wizaż i stylizacja z indywidualną nauką makijażu.
 • Dietetyk przygotuje indywidualną plan żywieniowy, będzie 24h w kontakcie z uczestnikiem a „zdrowa Paczka” codziennie dostarczy spersonalizowany catering.
 • Plan treningowy pod opieką trenera personalnego – Klub Fitness Studio Energia.
 • Stylizacja z analizą typu urody i sylwetki. Zmiany w szafie bohaterki metamorfozy.
 • Indywidualne leczenie i zabiegi korygujące uzębienie – Stomadental.
 • Przygotowanie uczestniczki do występu na oficjalnej Gali – ONAWBIZNESIE.PL
 • Sesja zdjęciowa która zatrzyma chwile i wspomnienia z pięknej przygody na dłużej.
 • Metamorfoza pomoże zmienić fryzurę i styl ubierania= salon fryzjerski Free Style.

 

Finał Metamorfozy.

W  trakcie półrocznej przygody odmienimy życie, ciało, skórę, uzębienie wybranej finalistki. Podczas oficjalnej Gali Kobiecości (czerwiec) przedstawimy zmagania bohaterki. Krok po kroku przejdziemy przez systematyczne spotkania  ze specjalistami dzięki którym szczęśliwa wybranka akcji zyskała nie tylko nowe i lżejsze ciało, piękną skórę, piękny uśmiech i nową fryzurę, ale przede wszystkim odkryła coś znacznie bardziej cennego – piękno i siłę w sobie.

REGULAMIN KONKURSU

„METAMORFOZA Z NAJLEPSZĄ KOSMETYCZKĄ W POLSCE”

 1. REGULAMIN I ORGANIZATOR KONKURSU

 1.1 Regulamin Konkursu „Metamorfoza z najlepszą Kosmetyczką w Polsce” określa sposób i warunki przeprowadzenia konkursu „Metamorfoza z najlepszą Kosmetyczką w Polsce” przez firmę Olimpia Day SPA Monika Hajdziony z siedzibą w Rybniku, ul. Hotelowa 12, 44-213 Rybnik, zarejestrowaną  NIP  6422950141 zwanym dalej „Organizatorem”.

1.2 Niniejszy regulamin określa zasady konkursu przeprowadzonego pod nazwą „Metamorfoza z najlepszą Kosmetyczką w Polsce” ( dalej zwany „konkursem”)

1.3 Organizatorem Konkursu jest Olimpia Day SPA Monika Hajdziony z siedzibą w Rybniku, ul. Hotelowa 12, 44-213 Rybnik, zarejestrowaną NIP  642295014.

1.4 Konkurs rozpoczyna się 11 grudnia 2017roku i kończy galą finałową w terminie wskazanym przez Organizatora po zakwalifikowaniu się uczestnika do II Etapu.

1.5 Konkurs prowadzony jest na obszarze Polski.

1.6 Regulamin dostępny jest przez cały czas trwania konkursu na stronie internetowej olimpiadayspa.pl w zakładce regulamin, w siedzibie organizatora, na stronie internetowej partnerów oraz w siedzibie partnerów biorących udział w konkursie.

2. PARTNERZY KONKURSU

2.1 W Konkursie biorą udział Partnerzy

2.2 Partnerem Konkursu ( zwanym dalej „Partnerem”) może zostać firma świadcząca usługi z zakresu poprawy wizerunku, z siedzibą na terenie Polski, która oferuje usługi dietetyczne, stomatologiczne, fryzjerskie, poprawa kondycji fizycznej oraz sylwetki, stylizacja i wizaż, oraz inne wnoszące wartość dodana w realizacji konkursu „Metamorfoza z najlepszą kosmetyczką w Polsce” i która i wyrazi zgodę na udział w zaproponowanej procedurze konkursowej.

2.3 Partner Konkursu wyraża zgodę na wykorzystanie logotypu firmy na stronie www organizatora konkursu, na profilu Facebook Organizatora, jak i we wszystkich innych materiałach promocyjnych Konkursu.

2.4 Partner Konkursu wyraża zgodę i chęć na upowszechnianie informacji, formularza zgłoszeniowego oraz wszelkich informacji o postępie Kon kursu na swojej stronie WWW oraz profilu Facebook

2.5 Partner Konkursu jest fundatorem nagród w ramach prowadzonych czynność związanych z przemianą finalisty konkursu.

2.6 Partner Konkursu wyraża zgodę na podział kosztów związanych z reklamą w stosunku do ilości partnerów oraz organizatora.

3. ZAŁOŻENIA KONKURSU

3.1 Konkurs będzie się składał z dwóch etapów I Etap i II Etap

3.2 I Etap zostanie przeprowadzony za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej organizatora i partnerów

3.3 II Etap Konkursu zostanie przeprowadzony w Hotelu Olimpia*** przy ul. Hotelowej 12 gdzie trzy finalistki zostają wyłonione w drodze castingu bezpośredniego, przeprowadzonego przez jury. Skład jury obejmuje organizatora konkursu oraz po jednym z przedstawicieli partnerów konkursu.

3.4 III Etap Konkursu zostanie przeprowadzony przez portal społeczności owy Facebook, gdzie internauci będą oddawać głosy w postaci kliknięcia „Like” pod profilem jednej z trzech kandydatek.

3.5 Zwycięzcą Konkursu zostanie osoba która otrzyma największą ilość głosów. Wynik zostanie ogłoszony oficjalnie na  profilu  Facebook organizatora oraz partnerów konkursu.

3.6 Realizacja działań w ramach konkursu „Metamorfoza z najlepszą Kosmetyczką w Polsce” będzie trwał od dnia 15 lutego 2018 roku do dnia  30 czerwca 2018 roku.

3.7 Uczestnikiem Konkursu może być każdy, kto spełnia warunki wymienione w punkcie 3 Regulaminu oraz prawidłowo wypełni Formularz Zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora i partnerów.

4. UCZESTNICTWO W KONKURSIE

4.1 W Konkursie mogą wziąć udział osoby, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. Są pełnoletnimi osobami fizycznymi.
 2. Posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.
 3. Zapoznają się z Regulaminem Konkursu oraz zaakceptują jego postanowienia poprzez zaznaczenie odpowiedniego pola w Formularzu Zgłoszeniowym.
 4. Prawidłowo wypełnią Formularz Zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora oraz partnerów, tzn. wypełnią pola wskazane jako obowiązkowe w Formularzu Zgłoszeniowym.
 5. Uczestniczkami konkursu „Metamorfoza z najlepszą Kosmetyczką w Polsce” mogą być kobiety w różnym wieku. zamieszkałe w Rybniku lub miastach sąsiadujących , nie dalej niż 50 km od granicy miasta.

4.2 Wybrane kandydatki godzą się dobrowolnie na :

 1. Przeprowadzenie pełnego wywiadu zdrowotnego, mającego na celu określenie konkretnych działań pielęgnacyjnych i modelujących sylwetkę, opracowaniu odpowiedniej diety oraz ćwiczeń.
 2. Wykonanie sesji zdjęciowej, również w bieliźnie przed rozpoczęciem metamorfozy, w trakcie zabiegów oraz wykonanie finalnych zdjęć po metamorfozie.
 3. Poddanie się serii zabiegów na ciało które będą wskazane przez organizatora lub partnerów.
 4. Zmianę koloru włosów, długości oraz innych zabiegów niezbędnych do finalizacji zamierzeń fryzjera.
 5. Poddanie się makijażowi permanentnemu.
 6. Poddanie się zabiegom medycyny estetycznej.
 7. Poddanie się zabiegom pielęgnacyjnym oraz upiększającym twarzy, ciała, dłoni, stóp.
 8. Poddaniu się stylizacji wyglądu i zmianie wizerunku.
 9. Poddaniu się zabiegom stomatologicznym.

4.3. Spełnienie powyższych warunków przez osobę zgłaszającą swój udział w Konkursie będzie stwierdzał Organizator oraz partnerzy.

 1. W razie stwierdzenia poprawności (tj. spełnienia warunków, o których mowa w pkt 3.1 powyżej) osoba zgłaszająca swój udział w Konkursie otrzyma na podany przez siebie adres mailowy informację o zakwalifikowaniu do Konkursu (Uczestnik Konkursu),
 2. W razie stwierdzenia braku poprawności zgłoszenia (tj. braku spełnienia warunków, o których mowa w pkt 3.1 powyżej), osoba zgłaszająca swój udział w Konkursie nie będzie brała udziału w Konkursie, o czym zostanie poinformowana (jeżeli będzie taka możliwość) przez Organizatora wiadomością wysłaną na adres mailowy.

4.4 W Konkursie nie mogą brać udziału:

 1. Osoby zatrudnione w podmiotach związanych z działalnością powiązaną z PKD 96.02z, produkcją lub konfekcjonowaniem kosmetyków, dystrybucją kosmetyków, szkoleniami kosmetycznymi lub samodzielnie zajmujące się w/w działalnością.
 2. Pracownicy Organizatora oraz partnerów oraz ich członkowie rodzin (tj. wstępni, zstępni, rodzeństwo, małżonkowie, rodzice małżonków, osoby pozostające w stosunku przysposobienia oraz we wspólnym pożyciu) oraz współpracownicy Organizatora oraz partnerów.

5. ZASADY PROWADZENIA KONKURSU

5.1. Konkurs składa się z trzech etapów (I Etap, II Etap i II Etap).

5.2. W I Etapie Uczestnik Konkursu – wypełnia formularz zgłoszeniowy. Każdy Uczestnik Konkursu może wypełnić formularz  tylko jeden raz w okresie od dnia 11 grudnia 2017 roku do dnia 11 stycznia 2018 roku. Formularz składa się z części formalnej dotyczącej danych osobowych, części wizerunkowej  pokazującej sylwetkę kandydata oraz z uzasadnienia dlaczego uczestnik chce wziąć udziale konkursie. Dodatkowo do formularza uczestnik dołącza cztery fotografie: zdjęcie twarzy bez makijażu, zdjęcie uzębienia, zdjęcie całej sylwetki przód i tył.

5.3. Po I Etapie do II Etapu konkursu przejdzie 20 Uczestników – zwani dalej Finalistami, wybranymi przez organizatora i partnerów podczas wspólnej obrady w terminie przekazanym przez organizatora.

5.3.1.  Odpowiedzi przekazane w formularzu będą oceniane w skali od 1-5.  Fotografie dotyczące wizerunku w skali od 1-10. Gdzie ocena 1 oznacza kandydata niekwalifikującego się, ocena 10 oznacza uczestnika o bardzo wysokiej kwalifikacji. W sumie wg powyższej zasady do II Etapu przejdzie łącznie 20 uczestników którzy uzyskają największa ilość punktów.

5.4 II Etap Konkursu będzie odbywał się w Instytucie Olimpia Day SPA w Rybniku. Uczestnicy będą mieli za zadanie zaprezentować się przed jury. Jury w skład którego wchodzi organizator oraz partnerzy lub ich zastępcy. Ocenie podlegać będzie zarówno kwalifikowalność wizerunkowa, jak i argumentacja potwierdzająca chęć uczestnictwa w konkursie „Metamorfoza z najlepszą kosmetyczką w Polsce”.

5.5 Po II Etapie zostanie wyłonionych 3 Finalistów – którzy wezmą udział w III Etapie Konkursu  „Metamorfoza z najlepszą kosmetyczką w Polsce” . Na portalu społecznościowym Facebook na profilu organizatora, po wyłonieniu Finalistów, odbędzie się głosowanie na jednego z Finalistów poprzez oddawanie głosów „Like”. Fani profilu będą mogli oddawać na Finalistów swoje głosy i pisać o nich opinie. Finalista, który zdobędzie najwięcej głosów odbędzie Metamorfoza z najlepszą kosmetyczką w Polsce”.

5.6  Nagrodą główną w Konkursie jest kompleks zabiegów wskazanych w par. 4.2, których zakres zostanie szczegółowo ustalony przez jury konkursowe po wyłonieniu zwycięzcy Konkursu  na  podstawie  oceny stanu  jego  potrzeb.

5.7  Komisja konkursowa wyceni wartość metamorfozy Zwycięzcy Konkursu zostanie przyznana również dodatkowa nagroda pieniężna. Wysokość dodatkowej nagrody pieniężnej stanowić będzie 11,11% wartości otrzymanej przez Laureata Nagrody, przy czym kwota dodatkowej nagrody pieniężnej zostanie zaokrąglona do pełnego złotego w ten sposób, iż końcówka mniejsza niż 50 groszy zostanie pominięta, a końcówka równa lub większa od 50 groszy zostanie zaokrąglona w górę do pełnego złotego. Od Laureata Nagrody zostanie pobrana kwota nagrody dodatkowej na zryczałtowany podatek dochodowy, o którym mowa w art. 30 ust. 1 pkt. 2 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. i odprowadzona  przez Fundatorów Konkursu  na konto właściwego urzędu skarbowego.

5.8  Nagrodzona osoba nie może domagać się zamiany wygranej rzeczowej na inną, ani wypłaty jej równowartości w gotówce.

6. ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

6.1 Rozstrzygnięcie I Etapu Konkursu nastąpi do  dnia 31 stycznia 2018 roku: spośród wszystkich zgłoszeń Komisja Konkursowa wyłoni 20 osób, które zdobyły najwięcej punktów.

6.2 W razie rezygnacji wybranego Finalisty z uczestnictwa w II Etapie Organizator wybierze osobę, która wypełniając test znalazła się na kolejnym miejscu po finałowej 20-tce.

6.3 Finaliści zostaną zaproszeni na II Etap konkursu, w terminie wskazanym przez Organizatora.

6.4 Dwukrotna nieudana próba dodzwonienia się do Finalisty Konkursu powoduje wykluczenie go z dalszego udziału w Konkursie. Na jego miejsce Organizator wybierze osobę, która wypełniając test znalazła się na kolejnym miejscu po finałowej 20-tce.

6.5 Obecność na II Etapie jest obowiązkiem Finalisty. Nieobecność Finalisty na II Etapie powoduje wykluczenie go z dalszego udziału w Konkursie.

6.6 Organizator nie zapewnia dojazdu na miejsce organizacji II Etapu Konkursu, ani nie zwraca kosztu dojazdu.

6.7 Finaliści są zobowiązani  zjawić się w miejscu  i w terminie wskazanym przez Organizatora  po zakwalifikowaniu się przez Uczestnika  do II Etapu.

6.8 Finaliści zobowiązani są wstawić się o godzinie wskazanej przez Organizatora w Olimpia Day SPA, gdzie odbywać się będzie drugi etap konkursu.

6.9 Wyniki II Etapu Konkursu zostaną ogłoszone na oficjalnej na portalu społecznościowym Facebook organizatora i partnerów

6.10 Decyzja Komisji Konkursowej (I Etap Konkursu) i Jury jest ostateczna i nieodwołalna.

6.11 Organizator na życzenie Uczestnika może udostępnić mu informacje o ilości uzyskanych w teście punktów.

7. PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

7.1 Udział w Konkursie i podanie związanych z tym danych osobowych jest całkowicie dobrowolny.

7.2 Osoby zgłaszające swój udział w Konkursie oraz Uczestnicy Konkursu poprzez fakt przystąpienia do udziału w Konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych podanych w Formularzu Zgłoszeniowym na warunkach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Administratorem danych osobowych – w rozumieniu wspomnianej wyżej ustawy – zebranych podczas niniejszego Konkursu jest Organizator. Każdy z Uczestników ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu.

7.3 Uczestnicy Konkursu poprzez fakt przystąpienia do udziału w Konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych osobowych (imię, nazwisko i miejscowość zamieszkania) w celu zawierania ich przez Organizatora w materiałach związanych z przeprowadzanym Konkursem, zamieszczanych w publikacjach prasowych, biuletynach i wydawnictwach Organizatora. Administratorem danych osobowych – w rozumieniu wspomnianej w pkt 8.2 ustawy – jest Organizator. Każdy z Uczestników ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

7.4 Finaliści Konkursu, poprzez fakt przystąpienia do udziału w Konkursie i w związku z jego przeprowadzeniem przez Organizatora, wyrażają zgodę na rozpowszechnianie przez Organizatora ich wizerunku utrwalonego w czasie Finału podczas Gali oraz przetwarzanie ich danych osobowych (imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania) przez Organizatora w materiałach promocyjno-reklamowych (w szczególności takich jak katalog, gazetka promocyjna, prasa branżowa, materiały internetowe) dotyczących Konkursu wydawanych przez Organizatora w okresie od zakończenia Konkursu do jego kolejnej edycji. Powyższa zgoda na rozpowszechnianie wizerunku obejmuje także zgodę na zestawianie wizerunku Uczestników Konkursu z innymi wizerunkami.

7.5 Na podstawie odrębnej umowy Laureaci Konkursu wyrażą zgodę na rozpowszechnianie przez Organizatora ich wizerunku do celów promocji i reklamy Konkursu. Powyższa zgoda na rozpowszechnianie wizerunku obejmować będzie także zgodę na zestawianie wizerunku Laureatów z innymi wizerunkami oraz zgodę na przeniesienie przez Organizatora Konkursu powyższej zgody na podmioty osobowo i/lub kapitałowo powiązane z Organizatorem Olimpia Day SPA Monika Hajdziony

7.6 Finaliści Konkursu wyrażają zgodę na rozpowszechnianie przez Organizatora ich wizerunku (w tym na zestawianie wizerunku Finalistów z innymi wizerunkami) do promocji kolejnej edycji Konkursu poprzez umieszczanie ich wizerunku w materiałach promocyjno-reklamowych (w szczególności takich jak katalog, gazetka promocyjna, prasa branżowa, materiały internetowe) wydawanych przez Organizatora w okresie od zakończenia Konkursu do jego kolejnej edycji.

7.7 Wszystkie treści zawarte w materiałach reklamowo-promocyjnych dotyczące niniejszego Konkursu mają charakter jedynie informacyjny. Moc wiążącą mają jedynie postanowienia niniejszego Regulaminu.

7.8 Naruszenie Regulaminu powoduje utratę prawa uczestnictwa w Konkursie oraz utratę prawa do otrzymania jakiejkolwiek nagrody.

7.9 Prawa i obowiązki Organizatora, osób zgłaszających swój udział w Konkursie i Uczestników określone są w niniejszym Regulaminie Konkursu.

7.10 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu, z zastrzeżeniem, że uprawnienia uczestników nabyte przed dokonaniem zmiany będą w pełni respektowane.

8. PRAWA I OBOWIĄZKI FINALISTY KONKURSU „METAMORFOZA Z NAJLEPSZA KOSMETYCZKĄ W POLSCE”

8.1 Organizator zawrze z finalistą  umowę określającą prawa i obowiązki  związane z uczestnictwie w konkursie. Powyższa umowa zawierać będzie w szczególności następujące postanowienia:

 1. Uczestniczka wyraża pełną zgodę na wykorzystanie materiału fotograficznego oraz filmowego z przebiegu metamorfoz do celów promocyjnych, marketingowych, reklamowych i archiwalnych.
 2. Uczestniczka zobowiązuje się do stawienia się we wcześniej ustalonym miejscu i czasie na wykonanie kolejnych etapów konkursu „metamorfoza z najlepszą kosmetyczką w Polsce”.
 3. Wycofanie się uczestniczki z konkursu „metamorfoza z najlepszą kosmetyczką w Polsce” po podpisaniu umowy skutkuje karą pieniężną w wysokości  8000 zł, bez względu na etap metamorfozy, na którym znajduje się uczestniczka.
 4. Organizator oraz partnerzy zapewnia profesjonalną obsługę przez osoby o najwyższych kwalifikacjach zawodowych i zobowiązuje się również dbać o dobro uczestniczki i zadowolenie z dokonanych zmian.
 5. Żadne z wykonanych usług lub świadczeń na rzecz uczestniczki nie podlegają reklamacji.

9. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

9.1 W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego, Ustawy o ochronie danych osobowych oraz Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

9.2 Organizator Konkursu ponosi pełną odpowiedzialność za treść Regulaminu, przebieg Konkursu, wydanie nagród oraz rozpatrzenie ewentualnych reklamacji. Reklamacje dotyczące Konkursu należy zgłaszać do Organizatora w formie mailowej na adres: Olimpia@sparybnik.pl najpóźniej w terminie 2 dni od ogłoszenia wyników II i  III Etapu Konkursu i wyłonienia Finalistki Konkursu. Reklamacje zgłoszone po tym terminie lub bez dopełnienia procedury reklamacyjnej nie będą brane pod uwagę. Organizator rozpatrzy reklamacje w terminie 14 dni roboczych od dnia ich doręczenia Organizatorowi. Reklamacja powinna zawierać imię i nazwisko osoby zgłaszającej reklamacją, jej adres oraz dokładny opis i wskazanie przyczyn reklamacji. Decyzja Organizatora w sprawie rozpatrzenia reklamacji jest ostateczna i nieodwołalna.

9.3 Wszelkie dodatkowe informacje o Konkursie można uzyskać w siedzibie Organizatora.

9.4 Uczestnictwa w Konkursie, jak i praw i obowiązków z nim związanych, w tym także prawa do żądania wydania nagrody, nie można przenosić na inne osoby.